Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
kamieniarstwowPolsce.pl

Kamieniarstwo Gardziejewski

zobacz
Poleć nas innym
Aktualności

Stone - targi branży kamieniarskiej

26-11-2014

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do udziału w Targach Branży Kamieniarskiej STONE, które odbędą się w Poznaniu w terminie 26-29 listopada 2014.

Targi STONE są adresowane do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności, czyli kamieniarzy, ale także dostawców kamienia, architektów oraz przedstawicieli szeroko rozumianej branży budowlanej.

Zlokalizowanie targów STONE w nowoczesnym kompleksie pawilonów (tzw. „czteropaku”) stworzy nieograniczone możliwości wystawiennicze i umożliwi rozwój tego wydarzenia.

Organizator planuje także przygotować bogaty program targowy oraz skoncentrować swoją uwagę na rozwijaniu działalności edukacyjnej skierowanej do studentów wydziałów architektury i projektowania.

W tym samym terminie na terenie targów poznańskich odbędą się także Targi Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów SAKRALIA oraz Targi Funeralne MEMENTO. Połączenie tych imprez umożliwi osiągnięcie efektu synergii, który pozwoli na dotarcie do jak najszerszej grupy profesjonalnych zwiedzających.

Do udziału w targach STONE zapraszamy firmy zajmujące się wydobyciem, importem kamienia naturalnego, jak również producentów i dystrybutorów maszyn i urządzeń do jego obróbki.

kamien-stonetargikielcemtpstonefairchinamarmomaccstone-tecstonefairrzetelniexpokruszywalentewenccertiba.lentewenc